Dubleks Konutlar

pre2

Prefabrik Villa Evler

Prefabrik villa sayesinde artık kısa sürede son derece pratik ve sağlam bir yapıya sahip olacaksınız. Prefabrik, hazır olarak imal edilmiş malzemeleri istediğiniz arsaya getirerek kısa sürede dikilmesine denmektedir. Bu yüzden kendi tarzınıza ve modern çizgilere göre rahatlıkla yaptırabileceksiniz. Depreme dayanıklı, sağlam, güvenilir ve kaliteli olması her zaman talepleri artırmaktadır.

Bu yapı ile konut, ev, okul, şantiye gibi alanları yaptırmak oldukça kolaydır. Taşıyıcı özelliği olan bu konutların istemediğiniz bir özelliğini rahatlıkla değiştirebilirsiniz. Çatısı, kapısı, duvarı hazır bir şekilde fabrikadan geldikten sonra son derece hızlı olarak inşası yapılıyor. Özellikle de bu yapılar deprem alanlarında çok yaygın ve yoğun bir şekilde kullanılıyor.

Prefabrik villa sistemi son yıllarda giderek kullanımı artmıştır. Çift ya da tek katlı olarak tasarlanan evler kişinin kendi tarzına uygun olarak yapılmaktadır. Rahatlıkla istediğiniz anda evinizi yaptırabilirsiniz. Bu evler genellikle eni, boyu ve ayrıca odanın boyutları olarak 125 santim üzerinde tasarlanıyor. Kesinlikle esnek, sağlam, ses ve ısı yalıtımı yüksek olması daha da fazla talep görmesini sağlamaktadır.