Hakkımızda

Her Mevsim, Her Yerde Kullanılabilir Mekanlar Üretiyoruz..


Prefabrike yapı, konteyner, çelik konstrüksiyon yapılar ve inşaat sektöründe faaliyet gösteren firmamız; kaliteli ürün, ekonomik fiyat ve ''her mevsim konforlu yaşam'' ilkesi ve yenilikçi anlayışı ile hazır yapı sektöründe faaliyet göstermektedir.
Mimar, mühendis ve teknik personel kadromuzla yapı sektöründe 19 yıllık bilgi birikimi ve iş tecrübemize güvenerek ve inanarak, teknolojiyi yakından takip ederek üretimlerimizi gerçekleştirmekte ve müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda sürekli kendimizi yenileyip, sektöre yeni ürünler sunmaktayız.

Çağdaş tasarım, modern teknoloji ve geniş ürün yelpazemizle, her müşteri talebine uygun, kaliteli, depreme dayanıklı, ekonomik ve estetik ürünlerimizle yapı sektörüne en iyi hizmeti vermeyi hedeflemekteyiz.

Müşteri ihtiyaçlarına hızlı ve ekonomik çözüm olabilmek için, temelden çatıya tüm bina ile ilgili inşaat hizmetlerini de karşılamakta, anahtar teslim hizmet imkanı sunmaktayız. ve teknik personel kadromuzla yapı sektöründe 19 yıllık bilgi birikimi ve iş tecrübemize güvenerek ve inanarak, teknolojiyi yakından takip ederek üretimlerimizi gerçekleştirmekte ve müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda sürekli kendimizi yenileyip, sektöre yeni ürünler sunmaktayız.

Prefabrik konutlarda dört mevsim kullanıma uygun yalıtım sağlanmaktadır.
Yapıların kurulacağı yerin iklim ve bölge özellikleri dikkate alınarak üretim yapılmaktadır.