Ofis Konteynerleri

pre10

Konteyner Ofis

Konteyner Ofis Deprem bölgesi olmak her zaman dayanıklı çözümler bulmayı sağlamaktadır. Ülkemiz bir deprem bölgesidir. Özelliklede 1999 depreminden sonra prefabrik ve konteyner yapılar yaygın hale gelmiştir. Fabrikada çatısı, kapısı, duvarı hazır olarak gelerek anında sahada kuruluyor. Bu yüzden konteyner ofisinizi kısa sürede temin edeceksiniz. Ofisi, büfe, taksi durağı ve bunun gibi mekanlarda yoğun bir ilgi vardır.

Ayrıca istenildiği zaman rahatlıkla başka bir alana sevki yapılabilir. Bu yapılar esnek, pratik, güvenilir ve depreme dayanıklıdır. Özellikle duvarlarındaki izolasyon yapısı sesi ve ısıya karşı yüksek bir yalıtımı vardır. Konteynerler uzun ömürlü bir yapıya sahiptirler. Üstelik tüm belediyeler tarafından izni olması gerekmiyor.

Konteyner ofis sanayi, satış, şantiye gibi birçok gerekli olan iş yerleri için rahatlıkla kullanılıyor. Tamamen modern bir görünümü olması ve son derece hızlı olarak imar edilmesi dikkat çekiyor. Yalıtımı ve malzemesinin kaliteli olması uzun yıllar kullanmayı sağlıyor. Taşınma özelliği sayesinde de rahatlıkla başka yere taşıyabilirsiniz. İster kurum, ister kişilerin talepleri üzerine günümüzde oldukça yaygın bir hale gelmektedir.