Wc - Duş Yapıları

pre12

Wc ve Duş Kabinleri

Wc duş kabinleri, ofislerde, şantiye ofislerinde, iş yerlerinde, işçilerin bulunduğu şantiyelerde, yol yapım yerlerinde ve daha birçok alanda kurulmaktadır. Kısa sürede kurulan bu kabinler hem uygun maliyetli, hem de çalışma alanlarında büyük bir çözüm olmaktadır. Prefabrik ve konteyner olarak kurulan bu kabinler çalışanların ciddi ihtiyaçlarını çözüyor. Saatlerce çalışan işçiler artık çok daha rahat etmektedir.

Duş alma yerleri, elektrik tesisatı rahatlıkla çekilmekte, temiz su bulunmakta ve su giderler gibi tüm detaylar hazır bir şekilde kurulmaktadır. Bundan dolayı ülkemizde çalışma alanlarında yoğun bir şekilde ilgi görüyor. Bütün malzemeler kalite olarak belgesine sahip ve standartlara uygundur. Taleplere göre wc ya da duş kabini seçilebilir.

Wc duş kabinleri müşterinin kendi isteğine göre rahatlıkla farklı tasarımlar sağlanabilir. Üstün bir kalite hizmeti ve en önemlisi ileri teknolojisi ile anında verilen araziye konumlandırılmaktadır. Gerek olduğu zamanda bu konteyner kabinler başka yere sevk edilmektedir. Ev, şantiye, ofis gibi kurulan prefabriklerin en güzel özelliği kesinlikle anında taşınma özelliğinin bulunmasıdır.