Yaşam Konteynerları

pre8

Konteyner

Konteyner Prefabrik, konteyner gibi yapılar son yıllarda özellikle depremlerin artması ile çok yaygın bir şekilde duyulmaya başlanmıştır.Konteyner,portatif bir şekilde ev, büfe, taksi durağı, hastane, şantiye, ofis gibi birçok alan için tercih ediliyor. Kurulumu son derece kolay olan bu yapılar maliyet açısından da oldukça uygundur. Fabrikada hazır olarak üretilen duvar, kapı, çatı gibi malzemeleri getirilen arsada monte edilmektedir.

İlk olarak kulağa sağlam değil gibi gelse de diğer yapılara göre çok daha fazla sağlamdır. Çift ve tek katlı olması zaten sağlamlığını gösteriyor. Genellikle deprem bölgelerinde yaygındır. Pratik bir çözüm olan bu yapılar modern teknoloji ile kısa sürede kurulumu gerçekleşiyor.

Konteyner, yapılarda istemediğiniz bir duvar ya da çatıyı anında değiştirebilirsiniz. Duvarlardaki izolasyon sayesinde ses ve ısı yalıtımı en yüksek derecededir. Bahçe içerisinde ev sahibi olmak isteyenler artık bütçelerini zorlamadan rahatça tercih edebilirler. Elektrik, iç kapılar, pencereler, su, mutfak ve evin her alanını uzun yıllar kullanacaksınız. Bunların hepsi demonte olmasından dolayı başka yere taşınabilir.